Skip to main content

Alarmy

Poradenstvo

Montáž

Okrem iných sa v našom tíme nachádza aj špecialista na alarmy. Radíme a pomáhame riešiť problémy s plynmi v domácnostiach, školách, škôlkach, verejných priestoroch, ale aj na rôznych pracoviskách.

Prvoradým cieľom je ochrana zdravia našich klientov pred nebezpečnými plynmi. K nim patria hlavne oxid uhoľnatý, oxid uhličitý, zemný plyn a ďalšie. Nepodceňujte prevenciu a kontaktujte nás pre viac informácií.  

Zaoberáme sa inštaláciou a konfiguráciou kamerových a video- vrátnikových IP systémov značky DAHUA. Výrobky spoločnosti Dahua prešli certifikáciou ISO 9001 systému manažmentu kvality a niektorými medzinárodnými certifikáciami ako UL, CE, FCC.

Výrobky sa predávajú v Európe, Amerike, Japonsku, rovnako ako na Taiwane a sú široko používané pre zabezpečenie v mnohých projektoch ako napr. v bankovníctve, verejnej bezpečnosti, energetických zdrojoch, inteligentných budovách a v doprave.

Kamerové systémy značky DAHUA sa prepájajú s domácou alebo pracovnou internetovou sieťou a vďaka mobilnej aplikácii máte možnosť vzdialeného dohľadu nad vašou nehnuteľnosťou vo vašom mobilnom zariadení.

Zabezpečovacie systémy

Zaoberáme sa inštaláciou a konfiguráciou drôtový a bezdrôtových zabezpečovacích systémov kanadskej značky PARADOX s rôznymi bezpečnostnými detektormi pohybu, zaplavenia, rozbitia skla, atď.

  • možnosť káblového, bezdrôtového aj kombinovaného systému

  • ovládanie systému je možné cez SMS, volania a aplikáciou na smartfónoch Android a Apple iOS
  • ochrana interiéru, exteriéru s možnosťou imunity voči domácim zvieratám.