Skip to main content

Zónová regulácia

Poradenstvo

Montáž

Takmer 80% energií využívaných v domácnostiach ide práve do kúrenia. Zonová regulácia kúrenia vám pomôže využívať túto energiu efektívnejšie, čím znížite náklady a zvýšite komfort. Zonová regulácia od Honeywellu vám umožní ovládať kúrenie cez váš smartfón vďaka WiFi signálu, a budete vedieť regulovať teplotu v každej miestnosti zvlášť. Zabráni sa tak zbytočnému prekurovaniu v čase keď nie ste doma alebo v miestnostiach, ktoré zrovna nevyužívate.

Koľko vás to bude stáť? 

Náš špecialista vám pripraví cenovú ponuku na mieru. Záleží od počtu radiátorov či vykurovaných miestností.

Aká je návratnosť investície? 

Dĺžka návratnosti je závislá od vášho využívania systému. Ak zonovú reguláciu využívate optimálne s cieľom znížiť náklady, za ideálnych podmienok sa vaše účty za plyn môžu znížiť až o 30%. Počítame s tým, že ak sa zníži teplota o jeden stupeň, na kúrení to ušetrí 8%.

Ak si teda nastavíte systém tak, že po odchode do práce sa vám teplota vo všetkých miestnostiach v domácnosti zníži o 3°C, kým prídete z práce ušetríte 24%. Program vám umožní nastaviť si čas príchodu domov, kedy už teplota môže byť opäť o tri stupne vyššia aby ste neprišli o komfort. 

Je inštalácia náročná? 

Niektoré varianty sú tak jednoduché, že si naši zákazníci často systém montujú svojpomocne. Ak si však klient netrúfa alebo je inštalácia zložitejšia, máme pre vás k dispozícii certifikovaných pracovníkov.

Kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme