Skip to main content

Klimatizácie

Poradenstvo

Montáž

Bez klimatizácie sa už nedá v letných mesiacoch vydržať a bude to len horšie. Horúce dni či prebdené noci vám pomôže vyriešiť inštalácia klimatizácie.

Zverte svoju domácnosť do rúk odborníkom a znížte teploty v priestoroch domu. Koľko vás to bude stáť? Cenovú ponuku vám pripravíme podľa viacerých faktorov. Náš špecialista potrebuje vedieť kam chcete klimatizáciu umiestniť, koľko bude potrebných metrov potrubia, koľko prierazov cez stenu bude nutné vykonať a hlavne koľko miestností či koľko metrov štvorcových chcete efektívne vychladiť.

Cena sa samozrejme odvíja aj od značky či modelu klimatizácie. Je inštalácia a údržba náročná? Inštalácia je pre našich technikov jednoduchou záležitosťou. Opäť záleží hlavne od vašich požiadaviek. Údržbu vám odporúčame aspoň raz ročne, ideálne pred letnou sezónou.

Pravidelné čistenie vám predĺži živnosť, prispeje k optimálnym nákladom a predídete neočakávaným poruchám. 

Klimatizácie Mitsubishi sa vyznačujú nielen vysokým komfortom v podobe nízkej hlučnosti, ale aj zníženou spotrebou elektrickej energie a to všetko pomocou jednoduchého ovládania. Po nainštalovaní Wifi modulu sa stane klimatizácia plne ovládateľnou cez Váš smartfón vďaka prehľadne spracovanej aplikácii aj mimo domova.

Dvoma kliknutiami je možné klimatizáciu spustiť aj na diaľku. To v praxi znamená, že prídete do či už vychladeného alebo vykúreného domova na Vami požadovanú teplotu.

Kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme