Skip to main content

O nás

Poradenstvo

Montáž

Vitajte na stránke www.EKO-DOM.sk

Tento web je zameraný pre domácnosti a firmy, ktoré maju záujem znížiť energetickú náročnosť domácnosti alebo svojej prevádzky vďaka moderným technológiam a zároveň znížiť emisie a tým chrániť svoje prostredie.

Náš tým sa skladá z ľudí, ktorý študovali energetiku a následne využite v praxi. Naša práca nás baví a to najmä keď vieme dopomôcť ľudom ktorý sa zaujímaju o zníženie energií v objektoch.

Sme tu pre Vás už od roku 2013. Venujeme najmä obnoviteľným zdrojom energie ako sú fotovoltické panely, solárne kolektory, tepelné čerpadlá, plynové kondenzačné kotle a klimatizácie.

Denne sa stretávame s rôznymi požiadavkami od zákazníkov ohľadne zníženia energie, kúrenia alebo chladenia. Pozbierali sme množstvo skúseností a poznatkov, ktoré nás doviedli aj k projektu eko-dom.

Vďaka nemu vieme každému z Vás poradiť a sprostredkovať najlepšie riešenie pre vašu domácnosť.
Roky spolupracujeme s rôznymi energetickými firmami, či už medzinárodnými alebo miestnymi.

Využite naše bezplatné a nezáväzné poradenstvo. Vyhodnotíme pre Vás najlepšie riešenie na Vaše požiadavky. Po bezplatnej obhliadke Vašich priestorov či už domácnosti alebo firmy, vypracujeme individuálne cenové ponuky a poskytneme Vám bezplatný servis.

Prevedieme profesionálnu montáž a servis zariadenia podľa Vašich predstáv. Alebo máte zaujem kúpiť si potrebné komponenty alebo tovar a inštaláciu si spravíte sami? Poradíme Vám.

Vyberte si oblasť ktorá Vás najviac zaujíma, v prípade nejasnosti nás kontaktujte telefonicky alebo mailom.


Dotácie na obnoviteľné zdroje

Dotácie na obnoviteľné zdroje energií na Slovensku fungujú už od roku 2016. Ročne využijú dotácie tisícky domácnosti. Vieme ako na to. Obrátte sa na náš tým špecialistov